Wyniki VII Gminnego Konkursu Ekologicznego
...„Moja miejscowo¶ć, to zielony punkt”...,
który odbył się 17 kwietnia 2008r.
w Zespole Szkół w Rudnej Wielkiej
..................................................................
Konkurs Recytatorski dla klas 0 - III
...„Przyroda to skarbiec, szukamy do niego klucza”...
Klasa 0
I miejsce
Andżelika Wróbel – Zespół Szkół w Trzcianie, opiekun Lucyna Rzepka,
II miejsce
Natalia Gotkowska – Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej, opiekun Barbara Kalandyk,
III miejsce
Kamila Kozubal – Szkoła Podstawowa nr 3 w Bratkowicach, opiekun Monika Grzybowska.
Klasa I
I miejsce
Karol Bachórz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrowli, opiekun Bożena Kocur.
II miejsce
Magdalena Madera – Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej, opiekun Danuta Pomianek.
III miejsce
Natalia Sumara – Zespół Szkół w D±browie, opiekun Elżbieta D±browska.
Klasa II
I miejsce
Maria Madej – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrowli, opiekun Beata Ostrowska,
II miejsce
Łukasz Stec – Szkoła Podstawowa nr 1 w Bratkowicach, opiekun Elżbieta B±k,
III miejsce
Aleksandra Pizło – Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej, opiekun Halina Głuchowska.
Klasa III
I miejsce
Oliwia Rodzoń – Zespół Szkół w D±browie, opiekun Zofia Dzióba,
II miejsce
Oktawia Żukowska – Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej, opiekun Agata Irzyńska,
III miejsce
Kacper Wojnar - Zespół Szkół w ¦wilczy, opiekun Bożena Łyszczek.
.......................................................................................
Konkurs fotograficzno- plastyczny dla klas IV-VI
...„Podgl±damy przyrodę”...:
I miejsce
Justyna Jamuła i Faustyna Boruszewska
Klasa V
ZS w Rudnej Wielkiej
Opiekun: Dorota Szetela
Krzysztof Lampart i Grzegorz Kornaga
Klasa IV
ZS w Rudnej Wielkiej
Opiekun: Dorota Szetela
II miejsce
Hubert Kornaga i Maja Rzucidło
Klasa IV
ZS w Rudnej Wielkiej
Opiekun: Dorota Szetela
Monika Majka i Anna ¦lusarczyk
Klasa VI
ZS w Rudnej Wielkiej
Opiekun: Dorota Szetela
III miejsce
Andżelika Płatek i Magdalena Kwoka
Klasa V
SP nr 3 w Bratkowicach
Opiekun: Danuta Rudzka
Małgorzata Róg
Klasa IV
SP w Błędowej Zgłobieńskiej
Opiekun: Halina Głuchowska
Wyróżnienie:
Piotr Rzemień i Mateusz Mytych
Klasa IV
ZS w Rudnej wielkiej
Opiekun: Dorota Szetela
.....................................................................
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Gratulujemy zwycięzcom i opiekunom!
Poprzedni Następny
 
(1/30):
 
(2/30):
 
(3/30):
 
(4/30):
 
(5/30):
 
(6/30):
 
(7/30):
 
(8/30):
 
(9/30):
 
(10/30):
 
(11/30):
 
(12/30):
 
(13/30):
 
(14/30):
 
(15/30):
 
(16/30):
 
(17/30):
 
(18/30):
 
(19/30):
 
(20/30):
 
(21/30):
 
(22/30):
 
(23/30):
 
(24/30):
 
 

Galernik - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG