Nagrody w konkursie "Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji gminnego konkursu papieskiego : "Z WADOWIC DO ŚWIĘTOŚCI" pod hasłem: "Jan Paweł II- Świętymi Bądźcie". Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Bratkowicach oraz Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie, a uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się 16 października 2014r.
W konkursie literackim I miejsce zajęła Julia Bogaczewicz z klasy IV, opiekun: Marta Grębosz, która napisała pracę na temat: "Nie lękajcie się świętości(...) Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali". Przedstaw osobę, która pokonując przeciwności losu, osiągnęła swój cel i może stanowić wzór do naśladowania".
W tej samej kategorii II miejsce zajęła Karolina Kędzior z klasy V, opiekun: Agata Micał, a wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Węgrzynowicz z klasy VI, opiekun: Bogusława Arkuszyńska
i Miłosz Szydełko z klasy IV, opiekun: Marta Grębosz.
Nasi uczniowie wzięli również udział w konkursie wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II: "Jan Paweł II - pierwszy rok niezwykłego pontyfikatu". Drużyna w składzie: Julia Dulińska z klasy VI i Zuzanna Pajowska z klasy VI, zajęła III miejsce, opiekun: ks. Paweł Białek.
Gratulujemy!
A.Micał
 
(1/9):
(2/9):
(3/9):
(4/9):
(5/9):
(6/9):
(7/9):
(8/9):
(9/9):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG