Żyjemy smacznie i zdrowo!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wzbogaciła się o nową tablicę interaktywną! Jest to nagroda, którą wygrała klasa II b pod opieką pani Doroty Szeteli i pani Agaty Micał w Ogólnopolskim Konkursie "Żyj smacznie i zdrowo", którego organizatorem jest firma WINIARY. Uroczyste wręczenie tablicy odbyło się w naszej szkole w poniedziałek, 20 maja 2013r. Odwiedzili nas wtedy przedstawiciele Organizatora konkursu wraz z jego koordynatorką, panią Magdaleną Konarską, którzy przygotowali dla uczniów gimnazjum wiele niespodzianek. To ważne wydarzenie zaszczycił swoją obecnością także Wójt Gminy Świlcza, dr inż. Wojciech Wdowik .
Gości i zebranych powitała pani dyrektor Janina Godlewska, która odebrała od Organizatora konkursu gratulacje, pamiątkowy dyplom, a także nagrodę: tablicę interaktywną. Również wszyscy uczniowie klasy II b otrzymali pamiątkowe upominki.
Następnym punktem spotkania był wykład dietetyczki na temat zdrowego i odpowiedzialnego odżywiania się, połączony z quizem, sprawdzającym wiedzę naszych uczniów z tego tematu. Trzy najlepsze drużyny otrzymały nagrody.
Największą atrakcją, którą przygotowali Organizatorzy konkursu, były warsztaty taneczne prowadzone przez gwiazdę programu "YOU CAN DANCE" - Adama Kościelniaka. Uczestniczyła w nich spora grupa gimnazjalistów, którzy przez ponad godzinę świetnie się bawili i ... uczyli.
Dziękujemy całej ekipie Organizatora za wspaniały dzień.
Agata Micał
 
(1/15):
(2/15):
(3/15):
(4/15):
(5/15):
(6/15):
(7/15):
(8/15):
(9/15):
(10/15):
(11/15):
(12/15):
(13/15):
(14/15):
(15/15):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG