Wiosenny konkurs pierwszaków

Wiosna w pełni. Uczniowie klas pierwszych korzystają z pięknej pogody i wychodzą na spacery, aby zdobywać i utrwalać wiedzę na temat świata roślin i zwierząt.
Po cyklu zajęć obejmujących zagadnienia związane ze zmieniającą się szatą roślinną o tej porze roku, samorządy klasowe postanowiły zorganizować konkurs dla swoich klas pod hasłem "Pierwsze wiosenne kwiaty". Uczniowie sami ustalili kryteria oraz napisali regulamin. Wpłynęło 21 prac z obu klas pierwszych, przedstawiających żonkile, krokusy, tulipany, hiacynty czy stokrotki. Do jury zaproszono kolegów z Samorządu Szkoły Podstawowej. Aniela Węgrzynowicz i Maksymilian Migut, wraz z paniami wychowawczyniami klas pierwszych, przyznali nagrody dla prac wykonanych przez małych artystów. Były upominki i dyplomy oraz gratulacje. Szczególne uznanie należy się najmłodszym uczniom za podejmowanie pierwszych inicjatyw i wdrażanie swoich pomysłów w życie.
A.Szostak
 
(1/13):
(2/13):
(3/13):
(4/13):
(5/13):
(6/13):
(7/13):
(8/13):
(9/13):
(10/13):
(11/13):
(12/13):
(13/13):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG