Pracownia Biologiczno - Chemiczna

Od roku szkolnego 2014/2015 nasze Gimnazjum nr 5 w Rudnej Wielkiej może pochwalić się nową pracownią biologiczno-chemiczną, która została stworzona w sali nr 20 i przylegającego do niej pomieszczenia. Powstała ona przy współpracy z Gminą Świlcza i jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Pracownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do nauczania chemii: komplet odczynników chemicznych z szafą metalową podłączoną do drożnego komina, komplet szkła laboratoryjnego, specjalistyczne zestawy do badań, wyciąg laboratoryjny, stół demonstracyjny, tablice dotykową z projektorem, laptop i oprogramowanie, estetyczne stoliki i krzesła dla uczniów. Znalazły się tutaj także pomoce do dydaktyczne do biologii np. szkielet człowieka, model budowy oka człowieka, mikroskopy (w tym z kamerą) wraz z preparatami oraz automatyczna elektroniczna stacja meteorologiczna do prowadzenia badań Globe.
Dzięki profesjonalnym pomocom dydaktycznym nasi uczniowie będą mogli pod nadzorem nauczyciela samodzielnie przeprowadzać pewne doświadczenia i obserwacje.
Rafał Kochanek
 
(1/9):
(2/9):
(3/9):
(4/9):
(5/9):
(6/9):
(7/9):
(8/9):
(9/9):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG