Odebraliśmy "Zieloną Flagę"!

Po raz kolejny doceniono naszą działalność w zakresie upowszechniania idei zrównoważonego rozwoju. Jak już informowaliśmy, Kapituła Programu Szkoły dla Ekorozwoju przyznała Zespołowi Szkół w Rudnej Wielkiej międzynarodowy certyfikat "Zielona Flaga". To zaszczytne wyróżnienie odebrały panie: Dorota Szetela i Agata Micał, które 11 października 2013r. uczestniczyły w XI Zjeździe Szkół dla Ekorozwoju, zorganizowanym w Krakowie przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. W tym spotkaniu wzięły udział wyróżnione placówki z całej Polski. Była to doskonała okazja do poznania pracy innych szkół, podzielenia się pomysłami i doświadczeniami. Organizatorzy zapewnili nie tylko ciekawe wykłady i prezentacje, ale również miłą rodzinną atmosferę, która udzieliła się wszystkim uczestnikom.
Nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom, flagę oraz zestaw do przeprowadzania badań gleby. Jesteśmy dumni z naszej pracy, doceniamy przyznane nam wyróżnienie i już planujemy udział w kolejnej edycji programu.
 
(1/12):
(2/12):
(3/12):
(4/12):
(5/12):
(6/12):
(7/12):
(8/12):
(9/12):
(10/12):
(11/12):
(12/12):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG