Znowu mamy Zieloną Flagę, tym razem na trzy lata!

W poniedziałek 12 października 2015 roku w Krakowie odbył się XIII Zjazd Szkół dla Ekorozwoju zorganizowany przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Na uroczystość zostały zaproszone placówki, które wyróżniono prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem Zielonej Flagi oraz certyfikatem krajowym Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej za rok szkolny 2014/15. Wśród nich znalazła się nasza szkoła, która już po raz trzeci otrzymała Zielona Flagę, tym razem na trzy lata. W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół w Rudnej Wielkiej certyfikat odbierały panie: Dorota Szetela i Agata Micał.
Spotkanie w Krakowie było wspaniałą okazją, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, dokonać podsumowania działań, ale przede wszystkim był to czas wspólnego świętowania sukcesu. Nasze ekologiczne działania po raz kolejny zostały docenione i nagrodzone trzyletnim prawem posługiwania się międzynarodowym znakiem jakości.
 
(1/10):
(2/10):
(3/10):
(4/10):
(5/10):
(6/10):
(7/10):
(8/10):
(9/10):
(10/10):
 
Galernik - Jak zrobić galerię zdjęć - Twoja własna Internetowa Galeria Zdjęć - Kreator - Publikowanie - Tworzenie - GIF, JPG, PNG